Kontakt

Vägbeskrivning
  • Från

  • Till
    Welandstål AB

 

Kontakta oss

Weland Stål AB

Industrivägen 1
523 90 Ulricehamn

Tel: 0321-261 60
Fax: 0321-167 10

info@welandstal.se

GPS-koordinater

WGS 84 (lat, lon):
N 57°49.548', E 13°25.143'

WGS 84 dec. (lat, lon):
57.82580, 13.41905

RT90:
6413750, 1358232

SWEREF99:
6410413, 406103


Kontaktpersoner

VD

Staffan Gunnarsson


VD

Vcard: vCard


Produktion

Lars Karlsson


Produktion

Direkttelefon: 0321-26170

E-post: lars.karlsson@welandstal.se

Vcard: vCard


Konstruktion/Plåtbearbetning

Thomas Gustavsson


Försäljning plåtbearbetning

Direkttelefon: 0321-26168

E-post: thomas.gustavsson@welandstal.se

Vcard: vCard


Inköp

Jens Helgesson


Inköpare

Direkttelefon: 0321-26162

E-post: jens.helgesson@welandstal.se

Vcard: vCard


Försäljning/Data

Ulf Gustavsson


Försäljning / Data

Direkttelefon: 0321-26165

E-post: ulf.gustavsson@welandstal.se

Vcard: vCard


Försäljning

Fredrik Ignell


Försäljning

Direkttelefon: 0321-26166

E-post: fredrik.ignell@welandstal.se

Vcard: vCard


Klas Gunnarsson


Försäljning

Direkttelefon: 0321-26176

E-post: klas.gunnarsson@welandstal.se

Vcard: vCard



OBSERVERA: Du har inaktiverat Javascript och/eller CSS. För att denna sida skall fungera fullt ut krävs att dessa är aktiverade.

Kontakta oss

Kontaktformulär

Information

Vänligen fyll i formuläret om ni har en förfrågan till oss.

Fält * är obligatoriska

Fyll i både ditt tilltalsnamn och efternamn.

Fyll i din e-postadress.

Endast siffror 0-9

Endast siffror 0-9

INFORMATIONEN SKICKAS. VAR GOD VÄNTA!